جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64040
  تاریخ انتشار : 10 آذر 1393 15:40
  تعداد بازدید : 509

  درخواست اژه ای از مسئولان اصفهان برای دستگیری عاملان اسیدپاشی

  ... سخنگوی قوه قضاییه از نیروی انتظامی و سیستم اطلاعاتی اصفهان خواست تا نهایت تلاش خود را در دستگیری عاملان اصلی اسیدپاشی های اخیر در این استان انجام دهد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محسنی اژه ای اظهار کرد: هنوز عاملان اصلی اسیدپاشی های اصفهان دستگیر نشده اند، گرچه در روزهای اول مظنونانی تحت تعقیب قرار گرفتند اما عاملین اصلی هنوز دستگیر نشدند.

  سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به اینکه آنچه موجب آرام و امنیت جامعه می شود برای همه مردم باید مهم باشد و بدیهی است که باید با بر هم زنندگان امنیت و آرامش در جامعه برخورد شدیدی شود، گفت: قوه قضاییه این موضوع را در اولویت قرار داده و درصدد است تا با کسانی که امنیت جامعه را برهم می زند برخورد جدی کند.

  وی ادامه داد: در هفته های اخیر موردی در مشهد داشتیم که حکمش اجرا شد. اتهامات این فرد سرقت مسلحانه، تجاوز به عنف و شرارت بود که در نهایت اعدام شد. موردی هم در بندرعباس داشتیم که سرقت مسلحانه و تجاوز به عنف داشت. مورد دیگری در قم بود که به قصاص نفس محکوم شد.

  سخنگوی قوه قضاییه تاکید کرد: دستگاه قضایی مصمم است که با کسانی که تجاوز به عنف دارند و امنیت جامعه را برهم می زند بدون هیچ اغماضی برخورد کند تا حکم هرچه سریع تر اجرا شود.

  محسنی اژه ای با اشاره به افرادی که در زمینه مواد مخدر فعالیت دارند و با تاکید بر اینکه خانواده ها بیشتر مراقبت داشته باشند، گفت: کسانی که یک بار مورد رأفت اسلامی در این زمینه قرار گرفته اند یا عفو شدند یا با آزادی مشروط آزاد شده اند بیشتر مراقب باشند تا دوباره به دام مافیای مواد مخدر نیفتند.

  وی ادامه داد : با تلاش نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و سیستم اطلاعاتی ما توانسته ایم به عاملین اصلی دسترسی پیدا کینم. در نشست گذشته گفتم که بیشتر از 15 هزار کیلو از انواع مواد مخدر کشف شد. عاملین اصلی آن حدود 53 نفر هستندف البته باعث تاسف است که این مقدار مواد وارد کشور ما می شود، ولی با کار بزرگ نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و سیستم اطلاعاتی توانسته ایم به عامل اصلی برسیم که موفقیت بزرگی بوده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28113755
اکنون :
38