جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63266
  تاریخ انتشار : 1 آذر 1393 15:2
  تعداد بازدید : 526

  معرفی دادستان نظامی چهارمحال و بختیاری

  مراسم تودیع و معارفه دادستان نظامی استان چهارمحال و بختیاری با حضور معاون نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور و رییس و دادستان نظامی استان اصفهان و برخی از مدیران قضایی و لشکری استان برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری، دادستان نظامی استان چهارمحال و بختیاری در این آیین برگزاری کلاس های آماده سازی نیروهای مسلح و ترویج حقوق شهروندی را از مهم ترین برنامه‏ های خود عنوان کرد.

  حشمت‎الله جوکار افزود: با توجه به اینکه از این پس سربازان وظیفه به عنوان ضابطان این دستگاه با قوه قضائیه نیستند، برگزاری کلاس های آموزشی ویژه درجه داران از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده در چهارمحال و بختیاری خواهد بود.

  حجت‎الاسلام مصطفی مانیان دادستان سابق نظامی استان چهارمحال و بختیاری نیز دوران خدمت خود در این استان را از بهترین سال های دوره خدمت خود دانست و گفت: با انجام فعالیت‎های فرهنگی و آموزشی موفقیت های چشمگیری در این استان رقم خورد.

  به گزارش ایسنا، در این آیین از زحمات مصطفی مانیان در طول دوره خدمت تقدیر و حشمت‎الله جوکار به عنوان دادستان نظامی استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد. جوکار پیش از این در سمت بازپرس دادسرای نظامی استان خدمت می کرد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28595416
اکنون :
101