جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63254
  تاریخ انتشار : 1 آذر 1393 12:58
  تعداد بازدید : 491

  رئیس کل دادگستری استان همدان تاکید کرد:

  ضرورت اشاعه احساس امنیت در جامعه

  رئیس کل دادگستری استان همدان بر ضرورت اشاعه احساس امنیت در جامعه تاکید کرد و گفت: مردم با اطمینان به نحوه عملکرد مجموعه های قضائی از آرامش بهره مند هستند و احساس وجود امنیت در جامعه باید نهادینه و مشهود باشد.

  به گزارش خبرگزاری میزان، محمد رضا مترقب در جریان بازدید به منظور بررسی وضعیت و مسائل مربوط به حوزه قضائی شهرستان ملایر و همچنین واحدهای قضائی و اداری این شهرستان و دادگاههای بخش جوکار و سامن، اظهار کرد: بر اساس آمار و گزارشات موجود توفیقات مطلوبی از لحاظ کیفی و کمی در دادگستری شهرستان ملایر حاصل شده است و خداوند متعال بر اساس وعده ای که فرموده است پاداش مجاهدت های سخت کوشانه خدمتگزاران به مردم و نظام الهی را عطاء خواهند کرد. 

  رئیس کل دادگستری استان همدان پذیرش انتقاد سازنده را موجب رشد و تعالی انسان دانست و تصریح کرد: با انتقادات عادلانه، محترمانه و عاقلانه بسیاری از نواقص مرتفع خواهد شد. 
  وی ضرورت استمرار برخورد با جرائم مخل نظم و امنیت عمومی را خاطر نشان کرد و گفت: مردم با اطمینان به نحوه عملکرد مجموعه های قضائی از آرامش بهره مند هستند و احساس وجود امنیت در جامعه باید نهادینه و مشهود باشد. 

  رئیس کل دادگستری استان همدان در پایان برخورد مناسب با ارباب رجوع را یکی دیگر از وظایف کارکنان نظام عنوان کرد و افزود: باید انجام امور مراجعان به گونه ای باشد که توقع داریم در مورد خود ما رفتار گردد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28595416
اکنون :
148