جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 63186
  تاریخ انتشار : 1 آذر 1393 9:56
  تعداد بازدید : 385

  مدیرمجتمع ندامتگاه تهران بزرگ خبر داد

  تلفن های زندان های کشوربرای اولین بار هوشمند شد

  مدیرمجتمع ندامتگاه تهران بزرگ گفت: در راستای کاهش تخلفات تلفنی، شبکه هوشمند تلفن ثابت برای نخستین بار در سطح زندانهای کشور در شکل نوین جهت ارائه خدمات مناسب به مددجویان در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ راه اندازی شد.

  به گزارش خبرگزاری میزان، اصغر فتحی، افزود: برخی از زندانیان از داخل زندان اقدام به تخلفات تلفنی کرده و طی تماس با افراد بیرون از زندان خود را با عناوین مختلف معرفی و به بهانه های مختلف اقدام به تهدید، کلاهبرداری و مزاحمت تلفنی می کردند.

  فتحی افزود : جهت پیشگیری از این اقدامات در جلسه کمیته های امنیت و کاهش آسیب مجتمع تصمیم گرفته شد تا تلفن های ندامتگاه به شکلی نوین هوشمند شده تا شاهد این گونه رفتار های هنجارشکنانه نباشیم. در این راستا مقرر گردید یک کارت تلفن هوشمند که 5 شماره تماس ضروری مددجو درآن ذخیره شده در اختیار وی قرار گیرد تا در ساعات و ایام مجاز امکان برقراری تماس با این 5 شماره مقدور باشد. چنانچه صاحب کارت بعد از وارد کردن کد مخصوص کارت خود با شماره هایی غیر از 5 شماره ذخیره شده در کارت تماس بگیرد با پیام خطا از سوی سیستم مواجه شده و در صورت تکرار خطا کارت وی غیر فعال می شود.

  رییس کمیته امنیت مجتمع ادامه داد: این کارتها جایگزین کارتهای تلفن همگانی می باشند و با هماهنگی های انجام گرفته با بانک پاسارگاد بوسیله پوز های نصب شده در داخل اندرزگاه ها قابل شارژ می باشند. بدین ترتیب علاوه بر جلوگیری از تخلفات تلفنی مشکلات ناشی از نوسانات تهیه کارت های همگانی نیز برطرف می شود.

  مدیر مجتمع در مورد تجربه این روش در زندانهای دیگر گفت: این کار برای اولین بار در سطح زندانهای کشور در مجتمع در حال اجرا می باشد و کلیه اندرزگاه های زندان شماره یک مجتمع به این شیوه تجهیز شده و هم اکنون به بهره برداری رسیده است و در زندانهای شماره دو و سه مجتمع نیز در حال راه اندازی می باشد وامیدواریم با توجه به اجرای موفق این طرح در مجتمع زندانهای دیگر نیز از این شیوه استفاده نمایند.

  شایان ذکر است این سامانه ارائه ی خدمات نو و متنوع را بر روی تلفن ثابت امکان پذیر نموده و قرار است به 9 هزار مددجوی مجتمع خدمات ارائه نماید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28595416
اکنون :
146