جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36463
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 16:38
  تعداد بازدید : 358

  نماینده مردم کهنوج:

  طبق قانون اساسی باید شرایط برای تحصیل رایگان فراهم شود

  نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طبق قانون اساسی دولت موظف است شرایط را برای تحصیل رایگان آحاد جامعه تا سطح متوسطه فراهم کند.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدرضا امیری کهنوج طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود نص صریح قانون اساسی در مورد تحصیل رایگان ما امروز شاهد محروم بودن بخش عظیمی از فرزندان این سرزمین از شرایط مناسب برای تحصیل هستیم.

  وی افزود: بسیاری از دانش آموزان جنوب کرمان مجبور به تحصیل در مدارس کپری هستند و این وضع در شان مردم وارسته استان کرمان نیست و لازم است دولت برای ساماندهی به آن اقدام نماید.

  وی در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به وزیر نیرو گفت: متاسفانه 60 درصد از روستاهای استان کرمان با مشکل بی‌آبی و کمبود آب شرب مواجه‌اند و یکی از دلایل آن عدم تخصیص اعتبارات در لوایح بودجه به مناطق محروم است لذا از وزیر نیرو و معاونت برنامه‌ریزی راهبردی رییس‌جمهور می‌خواهم در بودجه سال آینده ترتیبی اتخاذ شود تا بتوان برخی از آلام مردم مناطق محروم کشور را تسکین داد و مشکلاتی نظیر بی‌آبی را مرتفع کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
85