جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36443
  تاریخ انتشار : 1 آبان 1392 12:49
  تعداد بازدید : 301

  مصباحی مقدم:

  اصلاح برخی از بندهای لایحه بودجه 92 دادن چک سفید امضا به دولت نیست

  رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اصلاح برخی بندهای لایحه بودجه 92 کل کشور به معنای دادن چک سفید امضا به دولت نیست، گفت: با تصویب کلیات لایحه اصلاح بودجه به طرح هایی که تا پایان سال 92 و 93 پایان می پذیرند مجوز تأمین مالی داده شده است.

  اصلاح برخی از بندهای لایحه بودجه 92 دادن چک سفید امضا به دولت نیستغلامرضا مصباحی مقدم در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تصویب کلیات لایحه اصلاحیه بودجه 92 کل کشور چندی پیش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، افزود: من اعتقادی به دادن چک سفید امضا به دولت با تصویب لایحه اصلاحیه بودجه به دولت نیستم چرا که 10 درصدی که در لایحه مذکور آمده در سال سال های گذشته و بودجه سال های قبل نیز لحاظ شده بود.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که آنچه ما سال های گذشته در بررسی بودجه داشتیم در سال جاری نیز لحاظ کرده ایم، تصریح کرد: تغییراتی که در لایحه اصلاحیه بودجه 92 کل کشور منظور شده در خصوص تخصیص اعتبار به طرح های عمرانی است.

  این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه تغییرات انجام شده در خصوص لایحه اصلاحیه بودجه به این موضوع اشاره دارد که درباره طرح های عمرانی دولت مجاز است در سقف 10 درصد بتواند جا به جایی تخصیص اعتبارات را صورت دهد افزود: این تغییر صورت گرفته همانند سال های گذشته است و گفتن اینکه تصویب این لایحه دادن چک سفید امضا به دولت است محلی از اعراب ندارد.

  مصباحی مقدم با بیان اینکه اصلاح برخی بندهای لایحه بودجه 92 کل کشور به معنای دادن چک سفید امضا به دولت نیست، گفت: با تصویب کلیات لایحه اصلاح بودجه  به طرح هایی که تا پایان سال 92 و 93 پایان می پذیرند مجوز تأمین مالی داده شده است.

  رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر شما جزئیات لایحه اصلاحیه بودجه 92 کل کشور نیز مانند کلیات آن رأی خواهد آورد، تصریح کرد: من امیدوارم نمایندگان برای کمک به دولت برای پیشبرد اهداف کشور با جزئیات این لایحه نیز موافقت کنند. /


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
27