جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36358
  تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 16:40
  تعداد بازدید : 442

  حیدرزاده: فردا زنگ ورزش در تمام مدارس تهران تعطیل است

  آلودگی هوای تهران نزدیک به مرز هشدار/ ورزش صبح گاهی در پارک ها ممنوع

  دبیر و سخنگوی کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران با اشاره به آلودگی بیش از حد هوای پایتخت گفت: در حال حاضر هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد و از حد استاندارد گذشته است اما هنوز در شرایط اضطرار و هشدار قرار نگرفته است.

  آلودگی هوای تهران نزدیک به مرز هشدار/ ورزش صبح‌گاهی در پارک‌ها ممنوعمحمدهادی حیدرزاده در گفت‌ وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بارندگی‌های اخیر که از غرب کشور شروع شده منجر به تولید و هدایت با‌دها به سمت تهران شده است، گفت: این بادهای تولید شده باعث افزایش حجم رطوبت هوا شده است.

  وی ادامه داد: در حال حاضر غلظت ذرات معلق در هوا کمتر از 2.5 میکرون بوده و در شرایط کنونی شاخص آلودگی هوا در مرز 140 قرار دارد که این یعنی آلودگی هنوز به مرحله اضطرار یعنی بیش از 150 نرسیده است.

  دبیر و سخنگوی کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران با بیان اینکه امروز منوکسید گوگرد، منوکسید کربن و منوکسید نیترات هوا در شرایط معمولی قرار داشته است، تصریح کرد: با این وجود فردا زنگ ورزش در تمام مدارس تهران تعطیل است.

  حیدرزاده با تاکید بر اینکه وضعیت آلودگی هوا در حال حاضر در شرایط ناسالم قرار دارد و از حد استاندارد گذشته است، افزود: آلودگی هوا هنوز شرایط اضطرار و هشدار قرار نگرفته است.

  وی ادامه داد: به دنبال ناسالم بودن هوا فردا انجام ورزش صبح‌گاهی در پارک‌ها ممنوع است.

  دبیر و سخنگوی کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران، یادآور شد: امید است با وزیدن بادهای جدید و تغییر شرایط جوی رفته رفته شاهد کاهش غلظت آلاینده‌ها و حجم ذرات معلق در هوا باشیم.

  گفتنی است نمایندگان مجلس نیز پیگیر یافتن راهکارهای مناسب برای کاهش آلودگی هوای پایتخت هستند از این رو طرح کاهش آلودگی هوا در چند روز آینده به صحن ارجاع داده خواهد شد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
27