جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36342
  تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 15:17
  تعداد بازدید : 495

  تاکید خبره بر مبارزه با زمین خواری و رانت خواری در مازندران

  قائم مقام بازرسی کل کشور گفت: درصورت بروز فساد بازرسان باید نسبت به کشف جرایم اقدام کنند و تخلفات را به مراجع قضایی معرفی کنند.

  Amir KHoloosi (1 of 6).jpg

  ولی‌الله خبره در مراسم معارفه مدیرکل بازرسی مازندران، بیان کرد: در صورت بروز فساد بازرسان باید نسبت به کشف جرایم اقدام کرده و تخلفات را به مراجع قضایی معرفی کنند.

   

  قائم‌مقام سازمان بازرسی کل کشور، رسیدگی به شکایات افراد از دستگاه‌های اجرایی را از جمله وظایف این سازمان دانست و افزود: قانون ارتقای سلامت نظام اداری تمامی دستگاه‌های اجرایی را موظف کرده به مدت یکماه به شکایات مردم رسیدگی کنند و نظارت بر آن بر عهده سازمان بازرسی کل کشور است.

   

  خبره تاکید کرد: اجرای صحیح این قانون می‌تواند زمینه فساد را کاهش و سبب افزایش رضایت مردمی شود. باید از بازرسان افتخاری در سطح استان به منظور اصلاح امور استفاده کنیم.

   

  وی، حمایت از سرمایه و سرمایه‌گذاری و تولید در سطح استان به خصوص رسیدگی به شکایات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری را از جمله‌ ماموریت‌های سازمان بازرسی دانست.

   

  قائم‌مقام سازمان بازرسی کل کشور، تصریح کرد: مبارزه با زمین‌خواری و رانت‌خواری از جمله وظایف مهمی است که باید در مازندران پیگیری شود.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
46