جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 36337
  تاریخ انتشار : 30 مهر 1392 14:57
  تعداد بازدید : 299

  باقری‌بنابی:

  نمایندگان در حال جمع آوری امضا برای استانی شدن انتخابات مجلس هستند

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نمایندگان خانه ملت در تلاش اند تا طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از امضای آنها به صحن علنی ارائه شود.

  نمایندگان در حال جمع‌آوری امضا برای استانی شدن انتخابات مجلس هستندبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌السلام باقری‌بنابی نماینده مردم بناب با اشاره به طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی،‌ اظهار داشت: ما در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم از طریق گفتگو و مذاکره نظر نمایندگان مخالف نسبت به این طرح را جلب کنیم.
  وی افزود: طرح استانی شدن انتخابات مجلس، به این منظور است که نمایندگان را به وظیفه اصلی خود که وضع قوانین و نظارت بر آن است سوق داده و روی قوانین اساسی متمرکز شوند.
  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: نمایندگانی که با این طرح به مجلس راه پیدا می‌کنند افرادی با همت‌های والا بوده که در طرح ملی و استانی با دیدگاه‌ها و نظرات عالی وارد بحث‌های کلانی کشور می‌شوند و با آگاهی آن مشکلات را حل می‌کنند.
  نماینده مردم بناب تصریح کرد: اکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با این طرح مشکل خاصی ندارند، ‌چراکه با توجه به مشغله‌های کاری نمایندگان این طرح می‌تواند نقطه قوتی برای حل مشکلات کشور باشد.
  به گزارش باشگاه خبرنگاران، ‌ عضو کمیسیون اقتصادی در پایان خاطرنشان کرد: ما در تلاشیم تا طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی را پس از امضای نمایندگان خانه ملت به صحن علنی ارائه کنیم./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28153440
اکنون :
89